Äldre stafettresultat

2006

Tiomila

Herr2401. Anders Arfwedson
2. Anders Hellgren
3. Johan Uneman
4. Martin Ahlqvist
5. Stefan Johansson
6. Ulf Karlsson
7. Lennart Hålsjö
8. Björn Pehrsson
9. Hans Jörgensen
10. Jan Johansson

(Kombinationslag med OK Alehof)

2004

Tiomila

Herr243(Okänt kombinationslag med FK Herkules)

Ungdomens 10mila

D18821. Ylva Fonselius
2. Elena Orrelöv
3. Karin Johansson
4. Emma Garmer
5. Lina Lindqvist

(Kombinationslag med FK Herkules och IF Marin Väst)

2001

Tiomila

Ungdom1021. Isabell Håkansson
2. Petter Mattsson
3. Carolina Bergagård
4. Johan Axelsson

(Kombinationslag med IK Uven och Tolered-Utby OL)
Dam1841. Lena Max
2. Linda Axelsson
3. Hanna Mattsson
4. Helena Bergagård
5. Anna Max

(Kombinationslag med IK Uven och Tolered-Utby OL)
Herr2461. Erik Baljeu
2. Martin Ahlqvist
3. Kalle Petersson
4. Anders Hellgren
5. Håkan Byland
6. Anders Lamm
7. Anders Ståhl
8. Jörgen Saméus
9. Anders Arfwedson
10. Jan Johansson

Ungdomens 10mila

D1891. Sara Malmgren
2. Anna Max
3. Liza Löfvendahl
4. Karin Höglund
5. Ida Svensson

(Kombinationslag med Sjövalla FK)

2000

Tiomila

HerrFelst.1. Kalle Pettersson
2. Stefan Mårtensson
3. Anders Larsson
4. Håkan Byland
5. Martin Ahlqvist
6. Stefan Johansson
7. Jan Johansson
8. Anders Arfwedson
9. Mats Carlsson
10. Anders Hellgren

Ungdomens 10mila

D18231. Sara Malmgren
2. Anna Max
3. Liza Löfvendahl
4. Karin Höglund
5. Ida Svensson

(Kombinationslag med Sjövalla FK)

1999

Tiomila

Dam2021. Malin Lamm
2. Anna Max
3. Karin Baljeu
4. Lena Max
5. Alexandra Alfrost
HerrFelst.1. Kalle Pettersson
2. Anders Lamm
3. Stefan Mårtensson
4. Anders Hellgren
5. Jörgen Saméus
6. Stefan Johansson
7. Mats Karlsson
8. Tobias Bryntesson
9. Erik Baljeu
10. Jan Johansson

Ungdomens 10mila

D18181. Sara Malmgren
2. Anna Max
3. Karin Höglund
4. Caroline Höglund
5. Ida Svensson

(Kombinationslag med Sjövalla FK)

1998

Tiomila

Dam1441. Annieke Baljeu
2. Malin Lamm
3. Anna Max
4. Alexandra Ahlfrost
5. Lena Max
Herr2331. Thomas Hermansson
2. Kalle Pettersson
3. Richard Sott
4. Martin Ahlqvist
5. Jan Johansson
6. Anders Lamm
7. Anders Forngård
8. Thomas Johannesson
9. Johan Helamb
10. Anders Hellgren

1997

Tiomila

Dam2521. Annieke Baljeu
2. Ylva Andersson
3. Lena Max
4. Alexandra Ahlfrost
5. Maria Olofsson
Herr2141. Johan Helamb
2. Erik Baljeu
3. Martin Ahlqvist
4. Kalle Petersson
5. Stefan Mårtensson
6. Anders Lamm
7. Thomas Johannesson
8. Tobias Bryntesson
9. Anders Hellgren
10. Thomas Hermansson

Ungdomens 10mila

D18771. Karin Baljeu
2. Camilla Bor
3. Karin Andersson
4. Anna Max
5. Lena Max
HD18501. Erik Baljeu
2. Fredrik Weihard
3. Axel Jansson
4. Tage Vowles
5. Tobias Bryntesson
6. Kjell Vowles
7. Kristoffer Josefsson
8. Charlotte Korsgård
9. Erik Blomström
10. Ben Roberts

(Kombinationslag med IK Stern)

1996

Tiomila

Dam2011. Alexandra Ahlfrost
2. Ylva Ahlfrost
3. Maria Olofsson
4. Lena Max
5. Annieke Baljeu
Herr1771. Johan Helamb
2. Martin Ahlqvist
3. Stefan Mårtensson
4. Kalle Petersson
5. Anders Andersson
6. Jan Johansson
7. Erik Baljeu
8. Bengt Helamb
9. Magnus Jansson
10. Tobias Bryntesson

Ungdomens 10mila

D18171. Anniche Baljeu
2. Lena Max
3. Jenny Wiklander
4. Anna Max
5. Maria Olofsson
HD18Felst.1. Erik Baljeu
2. Magnus Bengtsson
3. Pär Josefsson
4. Tage Vowles
5. Alexander Sideby
6. Rikard Sideby
7. Kristoffer Josefsson
8. Marcus Halland
9. Joel Nordqvist
10. Tobias Bryntesson

(Kombinationslag med Sävedalens AIK)

1995

Tiomila

Ungdom53Okänd laguppställning

Ungdomens 10mila

D18Felst.1. Maria Olofsson
2. Alexandra Alfrost
3. Karin Baljeu
4. Jenny Wiklander
5. Annieke Baljeu
HD18211. Erik Baljeu
2. Joel Nordqvist
3. Patrik Nordgren
4. Stefan Johansson
5. Alexander Sideby
6. Pär Josefsson
7. Joel Berglund
8. Henrik Johansson
9. Lars Jansson
10. Tobias Bryntesson

(Kombinationslag med OK Landehof)

1994

Ungdomens 10mila

D18571. Jenny Wiklander
2. Maria Olofsson
3. Camilla Borg
4. Lena Max
5. Annieke Baljeu
HD18511. Egil Nordqvist
2. Joel Nordqvist
3. Erik Baljeu
4. Pär Josefsson
5. Kalle Helamb
6. Rickard Sideby
7. Kristoffer Josefsson
8. Tage Vowles
9. Eskil Vowles
10. Alexander Sideby

1990

Ungdomens 10mila

D181431. Anna Techel
2. Ulrika Sahlback
3. Linda Andersson
4. Johanna Oscarsson
5. Veronica Påhlman
HD18551. Peter Wallberg
2. Per Johannisson
3. Richard Sott
4. Karin Techel
5. Niklas Borg
6. Kristoffer Sideby
7. David Påhlman
8. Jan Johansson
9. Jonas Jansson
10. Magnus Jansson